X
Kärleksdocka / Blond Blåögd 162cm I-kupa TPE Vuxendocka EU-lager
162cm I-kupa TPE Stora Bröst Voluptuös Blond Bästa Sexdockor Produkt 162cm I-kupa TPE Bärnstensfärgade Ögon Blonda Stora Bröst Bästa Sexdockor Galleri 2 162cm I-kupa TPE Blonda Bärnstensfärgade Ögon Väldigande Bästa Sexdockor Galleri 3 162cm I-kupa TPE Stora Bröst Bärnstensfärgade Ögon Blonda Bästa Sexdockor Galleri 4 162cm I-kupa TPE Bärnstensfärgade Ögon Stora Bröst Blonda Bästa Sexdockor Galleri 5 162cm I-kupa TPE Bärnstensfärgade Ögon Stora Bröst Väldigande Bästa Sexdockor Galleri 6 162cm I-kupa TPE Stora Bröst Blonda Bärnstensfärgade Ögon Bästa Sexdockor Galleri 7

Blond Blåögd 162cm I-kupa TPE Vuxendocka EU-lager

$1130 $979
  • EU-lager
  • Endast leverans inom EU
  • Verifierad produkt
  • Fri frakt där det är möjligt
  • Diskret förpackning
  • Gratis listade alternativ
Uppfyllelse: EU-lagerlager Endast leverans inom EU
Skickas från EU-lager
Kan skickas till Endast EU-länder
Restriktion Stöder endast leverans inom EU

Denna lagervara stöder endast leverans till EU-länder. Välj en annan lager- eller fabriksmodell om din adress är utanför EU.

PERSONIFIERA DIN DOCK NEDAN
Priset inkluderar den fotograferade EU-lagerklara lagerkonfigurationen och de förvalda gratisalternativen nedan. Denna lagerartikel stöder endast leverans till EU-länder. Välj en annan lager- eller fabriksdirektmodell om din adress är utanför EU. Produktbilderna visar stylingexempel; kläder och rekvisita ingår endast om de visas i paketet eller tillvalsinformationen.
Hudfärg:Gratis
"Same As Picture" är den bekräftade hudtonen för denna docka och ingår gratis.
Peruk:Gratis
Den fotograferade perukstilen ingår gratis om inte produktinformationen anger en annan bekräftad peruk.
Ögonfärg:Gratis
Den fotograferade ögonfärgen ingår gratis om inte produktinformationen anger en annan bekräftad ögonfärg.
Vagina:Gratis
Det inbyggda alternativet är valt för denna leveransklara konfiguration. Alla texturerade kanaler som listas ovan ingår redan i priset.
Stående:Gratis
Stående fötter ingår till denna docka utan extra kostnad. Använd stående positioner med stöd och försiktighet.
Optionsbelopp
$ 00
Slutsumma
$ 979

Artikelnummer: OVE40-03

  • Fraktanteckningar:

1. Leveransläge: EU-lager.

2. Skickas från: EU-lager.

3. Leveransområde: Skickas endast inom EU.

4. Leveransbegränsning: Stöder endast leverans inom EU.

5. Beställningar från EU-lager behöver vanligtvis 3–7 dagar för behandling innan transportören skickar dem. Transportörens transit, högsäsonger, helgdagar och adresskontroller kan ge extra tid.

6. Bekräftade gratisuppgraderingar visas i alternativfältet, så att du kan granska den leveransklara konfigurationen innan du betalar.

7. Kläder och rekvisita på bilderna är endast för presentation om inte annat anges i förpackningsinformationen. Slumpmässigt utvalda underkläder kan bifogas som gåva.

8. För hjälp innan du beställer, kontakta [email protected] eller använd livechatten.

  • BESKRIVNING

  • Material: TPE
  • Höjd: 162cm / 63.78inch
  • Byst: 96cm / 37.80inch
  • Bh storlek: Jag ser dig kissa
  • Midja: 64cm / 25.20inch
  • höfter: 114cm / 44.88inch
  • Oralt djup: 9cm / 3.54inch
  • Vaginalt djup: 18cm / 7.09inch
  • Analdjup: 17cm / 6.69inch
  • Netto Vikt: 49kg / 108.03lbs

This Doll EU Stock TPE Adult Doll With Blonde Blue Eyed Styling

Märke: Galaxy Dolls

Leverans: EU-lagerlager

Skickas från: EU-lager

Leveransområde: Skickas endast inom EU

Begränsning: Stöder endast leverans inom EU

Bäst för:Bäst för EU-kunder som vill ha en fast 162 cm I-Cup TPE-vuxendocka med stark gallerinärvaro och tydliga hanteringsdetaljer innan de beställer.

  • EU-lager
  • TPE
  • 162cm
  • Jag ser dig kissa
  • Blond
  • 49kg

At Elovedolls, we selected this doll because the gallery gives shoppers a very clear first impression: a realistic blonde adult doll with a blue eyed face sculpt, fair skin tone, and a glossy black bodysuit styling that creates a polished futuristic display look. This is a fixed 162cm / 63.78inch TPE adult doll from EU Stock, and we see it as a strong choice for buyers who want the visual drama of the photos matched with straightforward measurements and warehouse clarity.

En första titt ledd av galleriet

Bilderna visar axellångt blont hår, definierade ögonbryn, subtil sotad ögonmakeup, mjukt konturerade kinder och rödtonade läppar. Närbildsporträtt hjälper dig att bedöma ansiktsformen och makeup-finishen, medan sidoprofilen, knästående pose och tillbakalutade galleribilder ger en bättre känsla av kroppsform och närvaro. Den glansiga svarta, åtsittande bodysuiten som visas på flera bilder ger en elegant fashion-science fiction-stämning, medan den minimalistiskt stylade bilden hjälper till att avslöja den släta ljusa huden och de kurviga kroppsproportionerna.

Fotostyling är viktigt eftersom det hjälper dig att avgöra om helhetsintrycket passar din smak. Vi tolkar den här modellen som bäst lämpad för kunder som vill ha en blond, blåögd 162 cm I-Cup TPE-vuxendocka i EU-stockoption med en djärv galleristil, snarare än ett tystare eller mer diskret porträtt. Kläder, rumsrekvisita, soffstyling och liknande visuella element visas på bilderna i presentationssyfte, och endast de listade produktdetaljerna bör vägleda vad du förväntar dig av beställningen.

Proportioner och hanteringspassform

this doll is listed at 162cm / 63.78inch with a 96cm / 37.80inch bust, I Cup profile, 64cm / 25.20inch waist, and 114cm / 44.88inch hips. Those numbers point to a curvy body adult doll with strong visual proportions, so it is worth checking your intended storage space before checkout. The net weight is 49kg / 108.03lbs, which is an important planning detail for lifting, setup, and moving the package once it arrives.

Materialet är TPE, ett populärt mjukt material för kunder som vill ha en naturtrogna ytkänsla och realistiska proportioner. Om material är din främsta jämförelsepunkt, vårTPE-dockor för vuxnaKategorin är användbar för att kontrollera närliggande modeller utifrån längd, kupstorlek och kroppsprofil. Just den här modellen passar inte bäst om du behöver en lättare docka eller om 162 cm är för lång för din förvaringsplan.

EU-aktier och inkluderat värde

Denna artikel är listad somEU-lagerlager, med leverans endast till EU-länder. Det är viktigt eftersom lageridentiteten påverkar om beställningen kan matcha din adress. Om din leveransadress är utanför EU rekommenderar vi att du väljer en annan lager- eller fabriksmodell istället för att försöka tvinga fram att den här listningen passar.

No extra included options are listed for this doll, so the value is in the fixed EU Stock configuration, the 162cm I Cup TPE body, the, and the detailed gallery that helps you judge the look before buying. Before checkout, compare material, height, weight, warehouse, visual styling, and listed measurements. That simple check keeps the decision practical, especially for a full size adult doll with a 49kg net weight.

Produktfrågor

Is this doll a manageable 162cm I Cup TPE model for home storage

Vi föreslår att du kontrollerar både höjden 162 cm / 63.78 tum och nettovikten 49 kg / 108.03 lbs innan du beställer. Karossen har en kurvig I-kupaprofil med 114 cm / 44.88 tum höfter, så den kräver mer förvaring och hanteringsplanering än en mindre eller lättare modell.

Vad betyder den fasta höjden på 162 cm före utcheckningen?

Denna annons gäller för en version med fast höjd, inte en sida med valbar höjd. Vi rekommenderar att du mäter ditt förvaringsutrymme, dörröppningsväg och uppställningsutrymme mot höjden på 162 cm. Om du föredrar en kortare eller lättare vuxendocka kan det vara enklare att jämföra närliggande höjdintervall.

What do the blonde blue eyed this doll photos help us judge

Galleriet hjälper dig att bedöma ljus hudton, blont hår till axeln, ansiktsformen till blå ögon, sminkstil och kurviga kroppsproportioner. Vi gillar också att det inkluderar porträttbilder på nära håll och helkroppsvinklar, så att kunderna kan se både ansiktsdetaljerna och den övergripande närvaron i displayen.

Ingår den glansiga svarta bodysuit-stylingen till denna 162 cm TPE-docka?

The glossy black bodysuit, sofa, and room styling are shown in photos to present the visual mood. No extra included options are listed for this doll, so we would treat the gallery styling as presentation unless an option is clearly selected or stated on the product page.

Varför är EU-lagerlager viktigt för denna vuxendocka?

EU-lager är viktigt eftersom den här artikeln endast stöder leverans inom EU-länder. Vi använder den lagernoteringen för att hjälpa kunder att undvika att välja en modell som inte kan skickas till deras adress. Om din leveransadress är utanför EU är ett annat lager eller en modell direkt från fabriken det bästa alternativet.

How should we compare this doll with another EU stock TPE doll

We would compare the fixed 162cm height, I Cup body profile, TPE material, 49kg net weight, and the blonde blue eyed gallery style. Those details tell you more than a broad category name and help separate this model from lighter, smaller, or differently styled options.

TILLBEHÖR

Följande produkter är alla tillbehör, vi skickar dem tillsammans i expresspaketet. Innan vi skickar paketen kontrollerar vi noggrant kvantiteten och kvaliteten på tillbehören. Om du fortfarande upptäcker att något saknas eller är skadat efter att du mottagit fraktföretaget, vänligen maila oss ( [email protected] ) så svarar vi dig inom 24 timmar.

Tillbehör: Peruk, underkläder, filt, kam, smörjmedel, talk, kondom, handskar, irrigator
  • vaginal USB-värmestav 1 * Vaginal USB-värmestav
  • kam 1 * Komb
  • peruk 1 * Peruk
  • underkläder 1 * Underkläder (slumpmässigt)
  • filt 1 * Filt (slumpmässigt)
  • vaginalt rengöringsverktyg 1 * Vaginalt rengöringsverktyg
FÖRPACKNING & LEVERANS
  • kartong med hög hårdhet
    Kartong med hög hårdhet

    Brun kartongförpackning, stark och stadig

  • skumdämpare
    Skumdämpare

    Svampskumskydd inuti, stötsäkert och fuktsäkert

  • slutförpackning
    Slutförpackning

    Det finns ingen specifik information på kartongen

  • besiktningsfri leverans
    Besiktningsfri leverans

    Ingen utom du vet vad som finns i lådan

  • informationsskydd
    Informationsskydd

    Budbiljett ingen känslig information

  • diskret leverans
    Diskret leverans

    Kuriren eller hanteraren vet inte vad som finns i lådan

VARFÖR VÄLJA OSS
  • TDF certifierad leverantör
    TDF-certifierad leverantör

    Alla dockor är 100% äkta och autentiska, godkända och verifierade sexdockorleverantörer.

  • diskret förpackning
    Diskret förpackning

    Alla varor skickas i enkla bruna lådor utan identifierande information på utsidan för att säkerställa din integritet.

  • Fri frakt över hela världen
    Fri leverans

    Gratis världsomspännande frakt på alla produkter, noll tariffer och inga extra avgifter.

  • säker betalningsmetod
    Säker betalningsmetod

    SSL-betalning och kortbetalningar är skyddade via säkra betalningskanaler.

  • 24 / 7 support
    24 / 7 Support

    Oavsett om du har några frågor kan du rådfråga via e-post, kundtjänst online och betjäna dig 24/7.

  • produktcertifiering
    Produktcertifiering

    Certifierad av CE, RoHS, FDA, etc. för att möta den högsta nivån av kvalitetsstandarder och tillförlitlighet.

CERTIFIKAT FRÅN OLIKA LEVERANTÖRER
ALLA KATALOGER
PREMIUMMÄRKE
CERTIFIERADE RECENSIONER
RELATERADE PRODUKTER
Copyright © 2017-2026 ELOVEDOLLS.COM Alla rättigheter förbehållna. Webbplatskarta